Villa Hortensia, Torreblanca, Fuengirola
Majoituksen ominaisuudet:
- Terassi, Ilmastointi, Merinäköala, Oma uima-allas, Pyykinpesukone, Astianpesukone, WIFI, Parkkipaikka
Majoituksen kuvaus:
Villa Hortensia sijaitsee Fuengirolan Torreblancassa erinomaisella paikalla. Tässä upeassa huvilassa on 4 makuuhuonetta, 4 kylpyhuonetta, 2 wc, kodinhoitohuone, täysin varusteltu keittiö, iso olohuone sekä ruokailuhuone. Ylimmässä kerroksessa on erillinen pelihuone, jossa täysimittainen biljaripöytä sekä paljon muita pelejä. Kaikissa makuuhuoneissa sekä olohuoneessa on parkettilattiat.
Huvila on erittäin hyvällä maulla sisustettu ja todella hyvin varusteltu. Varusteina mm. ilmastointi, pyykinpesukone, astianpesukone, lämpöpatterit, takka, internet, stereot, DVD, sat.-TV. etc.
Tasaisella tontilla on kaunis, hyvin hoidettu puutarha, uima-allas, grilli ja padelnurkkaus. Isossa autotallissa on tilaa kolmelle autolle. Huvilalta on upea näköala merelle.
Loistava ja ylellinen kohde lapsiperheelle !
Hyvät kulkuyhteydet niin Málagan lentokentälle (25 km, n. 20 min.) kuin esim. Aurinkorannikon lukuisille golfkentille. Etäisyys rantaan ja palveluihin n. 200 m